تراشتگن، سنگربانی مطمئن
کد خبر : 829 | زمان ارسال : ۷ مهر ۹۶ ۱۲:۲۳ | نویسنده : محبوبه لیلوی | تعداد بازدید : 391 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه

دروازه بان آلمانی بارسلونا با عملکرد خوب خود تا به این جای فصل و پس از کلین شیتی که در بازی روز چهارشنبه مقابل اسپورتینگ از خود نشان داد، رکورد کلین شیت های موفق خود  در لیگ قهرمانان را حفظ کرد. یکی از دلایل اصلی شروع خوب بارسلونا در لالیگا و لیگ قهرمانان وجود تراشتگن […]

دروازه بان آلمانی بارسلونا با عملکرد خوب خود تا به این جای فصل و پس از کلین شیتی که در بازی روز چهارشنبه مقابل اسپورتینگ از خود نشان داد، رکورد کلین شیت های موفق خود  در لیگ قهرمانان را حفظ کرد.

یکی از دلایل اصلی شروع خوب بارسلونا در لالیگا و لیگ قهرمانان وجود تراشتگن است. دروازه بان آلمانی بارسا در هشت بازی هر دو رقابت چندین مهار عالی داشته و درصد مهارهای او در این فصل بالاست. تراشتگن در ۷۲۰ دقیقه تنها دو گل دریافت کرده و رکورد دار کمترین گل خورده در لالیگاست.

او در بازی های خانگی ۱۱ موقعیت از ۱۳ موقعیت ایجاد شده ؛ یعنی ۸۴٫۶۲% شوت های به سمت  دروازه‌ی خود را مهار کرده است. در بازی سخت روز چهارشنبه مقابل اسپورتینگ لیسبون که با نتیجه ی ۱ بر صفر به سود بارسا یه پایان رسید، ترشتگن دومین کلین شیت خود در لیگ قهرمانان را به ثبت رساند  و با این حساب از لحاظ آمار کلین شیت در لیگ قهرمانان کاملا موفق بوده است.

ارسال نظر

ایران ویلابا

برای این پست نظری جهت نمایش از سوی شما کاربران تاکنون ثبت نشده ، برای فرستادن دیدگاه به بخش ارسال نظر بروید و اولین کسی باشید که نظر میدهید.

توسط محبوبه لیلوی
اختصاصی ایران ویلابا
در این دوران بارسلونا جهان را از سبک خاص فوتبال خود بهره مند ساخت، سبکی که هواداران باشگاه در سراسر جهان آن را ستایش می کنند. در دهه‌ی تسلط بارسایی‌ها بر ف... (ادامه)
توسط Lionel_efi
مقالات اختصاصی
اختصاصی ایران ویلابا ؛ بعد از یک شروع بی نظیر در ابتدای این فصل، انتقاد های زیادی به این بارسلونا شنیده میشود. مدافعین به نظر بسیار متمرکز هستند ، عناصری ا... (ادامه)
بازی های بارسلونا
ایران ویلابا
آخرین اخبار
  • آخرین اخبار
  • پربازدید ها
  • محبوب ترین ها