مسی در تعداد بازی‌های باشگاهی با پویول برابر شد
کد خبر : 836 | زمان ارسال : ۷ مهر ۹۶ ۰۱:۱۴ | نویسنده : محبوبه لیلوی | تعداد بازدید : 299 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه

پس از بازی مقابل اسپورتینگ لیسبون پرتغال، لیونل مسی به رکورد ۵۹۳ بازی کارلوس پویول برای بارسا رسید و اکنون جز سه بازیکن برتر باشگاه از نظر تعداد بازی است. لیونل مسی همچنان به تاریخ سازی خود با بارسا ادامه می‌دهد. مهاجم آرژانتینی پس از آخرین بازی خود مقابل اسپورتینگ لیسبون در ورزشگاه خوزه آلوالاده، […]

پس از بازی مقابل اسپورتینگ لیسبون پرتغال، لیونل مسی به رکورد ۵۹۳ بازی کارلوس پویول برای بارسا رسید و اکنون جز سه بازیکن برتر باشگاه از نظر تعداد بازی است.

لیونل مسی همچنان به تاریخ سازی خود با بارسا ادامه می‌دهد. مهاجم آرژانتینی پس از آخرین بازی خود مقابل اسپورتینگ لیسبون در ورزشگاه خوزه آلوالاده، به رکورد ۵۹۳ بازی با پیراهن بارسلونا رسید. این آمار نشان می‌دهد که اکنون مسی به همراه کارلوس پویول در جایگاه سوم بیشترین تعداد بازی برای باشگاه قرار دارد و آندرس اینیستا و  ژاوی هرناندز به ترتیب با ۶۳۸ و ۷۶۷ بازی، تنها بازیکنان پیش روی او هستند.

در بالای لیست بیش‌ترین تعداد بازی باشگاهی،  نام دو بازیکن حال حاضر بارسا همچون سرخیو بوسکتس با ۴۴۲ و جرارد پیکه با ۴۰۵ بازی به چشم  می‌خورد و هر دو به نوعی با مسی که در راه رسیدن به بیش‌ترین تعداد بازی در تاریخ باشگاه‌ ست در حال رقابت‌اند. کسب عنوان بیش‌ترین تعداد بازی برای بارسلونا به منزله‌ی افتخاری دیگر برای بهترین بازیکن تاریخ فوتبال خواهد بود.

 

ارسال نظر

ایران ویلابا

برای این پست نظری جهت نمایش از سوی شما کاربران تاکنون ثبت نشده ، برای فرستادن دیدگاه به بخش ارسال نظر بروید و اولین کسی باشید که نظر میدهید.

توسط محبوبه لیلوی
اختصاصی ایران ویلابا
در این دوران بارسلونا جهان را از سبک خاص فوتبال خود بهره مند ساخت، سبکی که هواداران باشگاه در سراسر جهان آن را ستایش می کنند. در دهه‌ی تسلط بارسایی‌ها بر ف... (ادامه)
توسط Lionel_efi
مقالات اختصاصی
اختصاصی ایران ویلابا ؛ بعد از یک شروع بی نظیر در ابتدای این فصل، انتقاد های زیادی به این بارسلونا شنیده میشود. مدافعین به نظر بسیار متمرکز هستند ، عناصری ا... (ادامه)
بازی های بارسلونا
ایران ویلابا
آخرین اخبار
  • آخرین اخبار
  • پربازدید ها
  • محبوب ترین ها