آینده بارسلونا در صورت استقلال کاتالونیا چه می‌شود؟
کد خبر : 1074 | زمان ارسال : ۹ مهر ۹۶ ۰۵:۳۷ | نویسنده : احسان | تعداد بازدید : 205 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه

برگزاری همه‌پرسی استقلال ایالت کاتالونیا از اسپانیا امروز (یکشنبه) در حالی در جریان است که پلیس اسپانیا برخورد شدید با رأی‌دهندگان داشته و با حضور در حوزه‌های رأی‌گیری صندوق آرا را مصادره کرده و حتی گزارش‌هایی درباره چند تیراندازی شده است. یکی از بحث‌هایی که مطرح است، اینکه در صورت جدایی کاتالونیا از اسپانیا چه […]

برگزاری همه‌پرسی استقلال ایالت کاتالونیا از اسپانیا امروز (یکشنبه) در حالی در جریان است که پلیس اسپانیا برخورد شدید با رأی‌دهندگان داشته و با حضور در حوزه‌های رأی‌گیری صندوق آرا را مصادره کرده و حتی گزارش‌هایی درباره چند تیراندازی شده است.

یکی از بحث‌هایی که مطرح است، اینکه در صورت جدایی کاتالونیا از اسپانیا چه سرنوشتی در انتظار تیم‌های فوتبال این منطقه خواهد بود و آیا این تیم‌ها از لالیگای اسپانیا جدا خواهند شد یا خیر؟!

جرارد فیگوئراس، وزیر ورزش ایالت کاتالونیا در این خصوص به نشریه ساندی تایمز گفت:

در صورت استقلال، تیم‌های کاتالونیایی لالیگا یعنی بارسلونا، اسپانیول و خیرونا باید تصمیم بگیرند که آیا می‌خواهند در لیگ اسپانیا بازی کنند یا در لیگ‌های کشورهای همسایه از جمله ایتالیا، فرانسه و حتی در لیگ برتر انگلیس رقابت کنند. درست مانند تیم موناکو که در لوشامپیونه فرانسه بازی می‌کند و تیم‌های ولزی که در لیگ برتر حضور دارند.

در آستانه بازی عصر امروز (یکشنبه) بارسلونا برابر لاسپالماس، باشگاه لاسپالماس اعلام کرد به منظور نشان دادن اتحاد اسپانیا با پیراهنی که مزین به پرچم کشور اسپانیاست، پا به این مسابقه خواهد گذاشت.

ارسال نظر

ایران ویلابا

برای این پست نظری جهت نمایش از سوی شما کاربران تاکنون ثبت نشده ، برای فرستادن دیدگاه به بخش ارسال نظر بروید و اولین کسی باشید که نظر میدهید.

توسط محبوبه لیلوی
اختصاصی ایران ویلابا
در این دوران بارسلونا جهان را از سبک خاص فوتبال خود بهره مند ساخت، سبکی که هواداران باشگاه در سراسر جهان آن را ستایش می کنند. در دهه‌ی تسلط بارسایی‌ها بر ف... (ادامه)
توسط Lionel_efi
مقالات اختصاصی
اختصاصی ایران ویلابا ؛ بعد از یک شروع بی نظیر در ابتدای این فصل، انتقاد های زیادی به این بارسلونا شنیده میشود. مدافعین به نظر بسیار متمرکز هستند ، عناصری ا... (ادامه)
بازی های بارسلونا
ایران ویلابا
آخرین اخبار
  • آخرین اخبار
  • پربازدید ها
  • محبوب ترین ها