موندو دپورتیوو: استعفای کادر مدیریتی به دلیل تصمیم بارتومئو
کد خبر : 1167 | زمان ارسال : ۹ مهر ۹۶ ۰۸:۴۸ | نویسنده : احسان | تعداد بازدید : 204 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه

به گزارش موندو دپورتیوو ، باشگاه بارسلونا امروز برای لغو دیدار مقابل لاسپالماس به فدراسیون اسپانیا نامه ای فرستاد و خواستار لغو این دیدار به خاطر مشکلات امنیتی بود ، که فدراسیون فوتبال اسپانیا با لغو این دیدار مخالفت کرد و باشگاه بارسلونا را تهدید کرد که در صورت لغو این دیدار ۶ امتیاز از […]

به گزارش موندو دپورتیوو ، باشگاه بارسلونا امروز برای لغو دیدار مقابل لاسپالماس به فدراسیون اسپانیا نامه ای فرستاد و خواستار لغو این دیدار به خاطر مشکلات امنیتی بود ، که فدراسیون فوتبال اسپانیا با لغو این دیدار مخالفت کرد و باشگاه بارسلونا را تهدید کرد که در صورت لغو این دیدار ۶ امتیاز از این تیم کسر خواهد شد.

به همین دلیل جلسه ای فوری بین کادر مدیریتی باشگاه انجام شد و برخی از اعضای هیئت مدیره با انجام این بازی مخالفت کردند ، اما سرانجام بارتومئو به خاطر تهدید فدراسیون اسپانیا مبنی بر کسر امتیاز تصمیم گرفت این بازی برگزار شود.

برخی از اعضای هیئت مدیره بارسلونا از تصمیم بارتومئو به شدت ناراحت شدند ، که منجر به استعفای جوردی مونیس عضو هیئت مدیره بارسلونا شد.

پس از استعفای جوردی مونیس انتظار میرود استعفاهای دیگری نیز در کادر مدیریتی در راه باشد.

ارسال نظر

ایران ویلابا

برای این پست نظری جهت نمایش از سوی شما کاربران تاکنون ثبت نشده ، برای فرستادن دیدگاه به بخش ارسال نظر بروید و اولین کسی باشید که نظر میدهید.

توسط محبوبه لیلوی
اختصاصی ایران ویلابا
در این دوران بارسلونا جهان را از سبک خاص فوتبال خود بهره مند ساخت، سبکی که هواداران باشگاه در سراسر جهان آن را ستایش می کنند. در دهه‌ی تسلط بارسایی‌ها بر ف... (ادامه)
توسط Lionel_efi
مقالات اختصاصی
اختصاصی ایران ویلابا ؛ بعد از یک شروع بی نظیر در ابتدای این فصل، انتقاد های زیادی به این بارسلونا شنیده میشود. مدافعین به نظر بسیار متمرکز هستند ، عناصری ا... (ادامه)
بازی های بارسلونا
ایران ویلابا
آخرین اخبار
  • آخرین اخبار
  • پربازدید ها
  • محبوب ترین ها