اوج سردرگمی در نیوکمپ! ترکیب بارسلونا برای دیدار برابر لاسپالماس
کد خبر : 1088 | زمان ارسال : ۹ مهر ۹۶ ۰۵:۱۳ | نویسنده : احسان | تعداد بازدید : 214 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه

دقاقی پیش باشگاه بارسلونا به طور رسیمی خبر از لغو این دیدار به دلایل مسائل امنیتی داد، اما فدراسیون فوتبال اسپانیا با رد تمامی این خبر ها مدعی شد این تصمیم از سوی باشگاه بارسلونا به طور خود سر گرفته شده است و دو باشگاه باید از دستورات تمکین نمایند و در میدان بازی حاضر […]

دقاقی پیش باشگاه بارسلونا به طور رسیمی خبر از لغو این دیدار به دلایل مسائل امنیتی داد، اما فدراسیون فوتبال اسپانیا با رد تمامی این خبر ها مدعی شد این تصمیم از سوی باشگاه بارسلونا به طور خود سر گرفته شده است و دو باشگاه باید از دستورات تمکین نمایند و در میدان بازی حاضر شوند.

گفته می شود باشگاه بارسلونا قصد انجام بازی را به دلیل مسائل موجود ندارد! اما فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام داشته است مسئولیت برقراری امنیت درر این بازی را بر عهده خواهد گرفت و بارسایی ها باید در زمین بازی حاضر شوند!

ترکیب رسمی بارسلونا
۴-۳-۳

سنگربان : تراشتگن

مدافعین : آلبا ، ماسکرانو، پیکه ، روبرتو

هافبک ها : پائولینیهو ، بوسکتس ، دنیس سوارز

مهاجمین : سوارز، مسی ، الکس ویدال

ارسال نظر

ایران ویلابا

برای این پست نظری جهت نمایش از سوی شما کاربران تاکنون ثبت نشده ، برای فرستادن دیدگاه به بخش ارسال نظر بروید و اولین کسی باشید که نظر میدهید.

توسط محبوبه لیلوی
اختصاصی ایران ویلابا
در این دوران بارسلونا جهان را از سبک خاص فوتبال خود بهره مند ساخت، سبکی که هواداران باشگاه در سراسر جهان آن را ستایش می کنند. در دهه‌ی تسلط بارسایی‌ها بر ف... (ادامه)
توسط Lionel_efi
مقالات اختصاصی
اختصاصی ایران ویلابا ؛ بعد از یک شروع بی نظیر در ابتدای این فصل، انتقاد های زیادی به این بارسلونا شنیده میشود. مدافعین به نظر بسیار متمرکز هستند ، عناصری ا... (ادامه)
بازی های بارسلونا
ایران ویلابا
آخرین اخبار
  • آخرین اخبار
  • پربازدید ها
  • محبوب ترین ها