بارتومئو: از آنچه در کاتالونیا اتفاق افتاده است عمیقا متاسفیم!
کد خبر : 1128 | زمان ارسال : ۹ مهر ۹۶ ۰۸:۱۰ | نویسنده : محبوبه لیلوی | تعداد بازدید : 209 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه

بارتومئو مدیر عامل باشگاه بارسلونا اظهار داشت: امکان به تعویق افتادن بازی ممکن نبود به همین برای نشان دادن فقدان آزادی و استقلالی که در کاتالونیا با آن رو به رو هستیم، تصمیم بر آن شد تا دیدار امروز پشت درهای بسته برگزار شود. بارتومئو پیش از شروع دیدار با «لاس پالماس» در ورزشگاه حاضر شد […]

بارتومئو مدیر عامل باشگاه بارسلونا اظهار داشت:

امکان به تعویق افتادن بازی ممکن نبود به همین برای نشان دادن فقدان آزادی و استقلالی که در کاتالونیا با آن رو به رو هستیم، تصمیم بر آن شد تا دیدار امروز پشت درهای بسته برگزار شود. بارتومئو پیش از شروع دیدار با «لاس پالماس» در ورزشگاه حاضر شد و به خبرنگاران توضیح داد؛ که تصمیم امروز مبنی بر برگزاری بازی بدون حضور تماشاگر به این دلیل بوده که «سازمان لیگ اسپانیا» با به تعویق انداختن این دیدار مخالفت کرده است.

وی گفت:

از آنچه امروز در کاتالونیا اتفاق افتاده است عمیقا متاسفیم و این موضوع همه را متاثر و ناراحت کرده است. ما به دلیل شرایط خاص و نامطلوب حاکم تلاش کردیم تا بازی به زمان دیگری موکول شود؛ اما نتوانستیم راهی برای به تعویق افتادن آن پیدا کنیم. پس از آن در جلسه ای با حضور هیات رئیسه،  مربیان و بازیکنان باشگاه، تصمیم گرفتیم که بازی امروز استثنائا پشت درهای بسته برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه تاکید کرد:

برگزاری دیدار بدون تماشاگر بدلیل اقدامات امنیتی نبود و پلیس کاتالان به ما اعلام کرد که بازی می تواند در شرایط عادی برگزار شود، اما باشگاه با بازی کردن در ورزشگاه خالی نارضایتی خود را از مخالفت با به تعویق افتادن بازی نشان می دهد.

وی افزود:

سازمان لیگ گفته بود که در صورت به تاخیر افتادن این دیدار، باشگاه ۶ امتیاز شامل: ۳ امتیاز از بازی امروز و ۳ امتیاز به عنوان ضربات پنالتی از دست خواهد داد.

ارسال نظر

ایران ویلابا

برای این پست نظری جهت نمایش از سوی شما کاربران تاکنون ثبت نشده ، برای فرستادن دیدگاه به بخش ارسال نظر بروید و اولین کسی باشید که نظر میدهید.

توسط محبوبه لیلوی
اختصاصی ایران ویلابا
در این دوران بارسلونا جهان را از سبک خاص فوتبال خود بهره مند ساخت، سبکی که هواداران باشگاه در سراسر جهان آن را ستایش می کنند. در دهه‌ی تسلط بارسایی‌ها بر ف... (ادامه)
توسط Lionel_efi
مقالات اختصاصی
اختصاصی ایران ویلابا ؛ بعد از یک شروع بی نظیر در ابتدای این فصل، انتقاد های زیادی به این بارسلونا شنیده میشود. مدافعین به نظر بسیار متمرکز هستند ، عناصری ا... (ادامه)
بازی های بارسلونا
ایران ویلابا
آخرین اخبار
  • آخرین اخبار
  • پربازدید ها
  • محبوب ترین ها