فوری: بازی بارسلونا و لاسپالماس لغو شد، لالیگا که از دست رفت!
کد خبر : 1061 | زمان ارسال : ۹ مهر ۹۶ ۰۴:۰۷ | نویسنده : Lionel_efi | تعداد بازدید : 217 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه

اختصاصی ایران ویلابا ؛ بازی امروز بارسونا و لاس پالماس در هفته ی هفتم رقابت های لالیگا که قرار بود در کمپ نو برگذار شود با توجه به بسیاری از رسانه ها لغو شد. علت لغو شدن این دیدار به خاطر شرایط ناامن در شهر بارسلونا به خاطر رفراندوم کاتالان هاست که درخواست جدایی از […]

اختصاصی ایران ویلابا ؛ بازی امروز بارسونا و لاس پالماس در هفته ی هفتم رقابت های لالیگا که قرار بود در کمپ نو برگذار شود با توجه به بسیاری از رسانه ها لغو شد. علت لغو شدن این دیدار به خاطر شرایط ناامن در شهر بارسلونا به خاطر رفراندوم کاتالان هاست که درخواست جدایی از کشور اسپانیا را دارند.

دولت اسپانیا تأکید کرده است که این رأی گیری غیر قانونی بوده و آن را به رسمیت نمیشناسد، حال آنکه در سراسر شهر آشوب وجود دارد و پلیس در تلاش برای جلوگیری از رأی گیری کاتالان هاست.
پالماس هم در این شرایط اوضاع را با اعلام پوشیدن پرچم اسپانیا بر پیراهن تیمش، وخیم تر کرده و بارسلونا بسیار نگران امنیت بازیکنان و هوادارانش در کمپ نو است.

باشگاه بارسلونا از سه امتیاز این بازی با لغو این دیدار چشم پوشی کرد و حتی ممکن هست فدراسیون اسپانیا نیز بارسلونا را جریمه کند. ولی باشگاه با انجام این حرکت از مردم بارسلونا حمایت کرد.

*اخبار تکمیلی به زودی در ایران ویلابا

ارسال نظر

ایران ویلابا

برای این پست نظری جهت نمایش از سوی شما کاربران تاکنون ثبت نشده ، برای فرستادن دیدگاه به بخش ارسال نظر بروید و اولین کسی باشید که نظر میدهید.

توسط محبوبه لیلوی
اختصاصی ایران ویلابا
در این دوران بارسلونا جهان را از سبک خاص فوتبال خود بهره مند ساخت، سبکی که هواداران باشگاه در سراسر جهان آن را ستایش می کنند. در دهه‌ی تسلط بارسایی‌ها بر ف... (ادامه)
توسط Lionel_efi
مقالات اختصاصی
اختصاصی ایران ویلابا ؛ بعد از یک شروع بی نظیر در ابتدای این فصل، انتقاد های زیادی به این بارسلونا شنیده میشود. مدافعین به نظر بسیار متمرکز هستند ، عناصری ا... (ادامه)
بازی های بارسلونا
ایران ویلابا
آخرین اخبار
  • آخرین اخبار
  • پربازدید ها
  • محبوب ترین ها