والورده: دیدن نوکمپ بدون هواداران تاثیر بدی داشت
کد خبر : 1196 | زمان ارسال : ۱۰ مهر ۹۶ ۱۰:۱۴ | نویسنده : احسان | تعداد بازدید : 216 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه

والورده ، سرمربی بارسلونا پس از برتری تیمش در ورزشگاه خالی از تماشاگر نوکمپ مقابل لاس‌پالماس در روز رای‌گیری پرحاشیه ایالت کاتالونیا از حواشی و قدرت بارسلونا سخن گفت. لغو بازی؟ شرایط عجیب و پیچیده ای برای همه بود، امکان لغو بازی وجود نداشت.می خواستند بازی را لغو کنند که کار ممکن نبود. ما مقابل […]

والورده ، سرمربی بارسلونا پس از برتری تیمش در ورزشگاه خالی از تماشاگر نوکمپ مقابل لاس‌پالماس در روز رای‌گیری پرحاشیه ایالت کاتالونیا از حواشی و قدرت بارسلونا سخن گفت.

لغو بازی؟

شرایط عجیب و پیچیده ای برای همه بود، امکان لغو بازی وجود نداشت.می خواستند بازی را لغو کنند که کار ممکن نبود. ما مقابل لاس‌پالماس به خاطر همین شرایط حساس پشت های درهای بسته بازی کردیم، این تصمیمی بود که مدیریت باشگاه گرفت.

شرایط تیم؟

شرایط دشواری بود، تیم باید برای بازی آماده می شد و ما تا لحظات آخر نمی‌دانستیم بازی خواهیم کرد و لغو شدن و نشدن مدام بازی، حسابی تمرکزمان را به هم ریخته بود، در این شرایط، بازی کردن بسیار سخت می‌شود.

بازی بدون تماشاگر؟

باشگاه تصمیم مناسبی گرفت، بازی کردن در شرایطی که هواداران اجازه ورود به نوکمپ را نداشتن میتونه پیام مهمی برای همه باشه. ما نیازمند شرایط ایده آلی برای برگزاری بازی بودیم و اینطور نشد، تمام تلاش باشگاه بارسلونا احترام به همه عقاید است اما من سیاستمدار نیستم و درکی از این مسائل ندارم. در واقع  فقط به فوتبال فکرمی‌کنم.

دیدن نوکمپ بدون هواداران؟

البته ورزشگاه خالی نیوکمپ نیز روی کار تیمی ما تاثیر گذاشته بود، چون این شرایط نرمالی نیست که بخواهیم در ورزشگاه خانگی بدون حضور تماشاگران بازی کنیم. با وجود همه مشکلات ما بر مسایل فائق شدیم و بازی را بردیم.

برد برابر لاسپالماس؟

لاسپالماسبازیکنان خیلی خوبی در اختیار دارد و آنها داشتند از اشتباهات ما نهایت استفاده را می بردند، اما در نیمه دوم ما موثرتر بازی کردیم و با فشاری که آوردیم، بازی را کنترل کرده و به برتری رسیدیم.

برد بارسلونا؟

ما می خواستیم ببریم و به خواسته‌مان رسیدیم چون می خواهیم در هر شرایطی مردمکاتالونیا را خوشحال کنیم. اکنون هم می دانیم که مردم در کاتالونیا چه می خواهند و از این امر کاملا آگاه هستیم.

ارسال نظر

ایران ویلابا

برای این پست نظری جهت نمایش از سوی شما کاربران تاکنون ثبت نشده ، برای فرستادن دیدگاه به بخش ارسال نظر بروید و اولین کسی باشید که نظر میدهید.

توسط محبوبه لیلوی
اختصاصی ایران ویلابا
در این دوران بارسلونا جهان را از سبک خاص فوتبال خود بهره مند ساخت، سبکی که هواداران باشگاه در سراسر جهان آن را ستایش می کنند. در دهه‌ی تسلط بارسایی‌ها بر ف... (ادامه)
توسط Lionel_efi
مقالات اختصاصی
اختصاصی ایران ویلابا ؛ بعد از یک شروع بی نظیر در ابتدای این فصل، انتقاد های زیادی به این بارسلونا شنیده میشود. مدافعین به نظر بسیار متمرکز هستند ، عناصری ا... (ادامه)
بازی های بارسلونا
ایران ویلابا
آخرین اخبار
  • آخرین اخبار
  • پربازدید ها
  • محبوب ترین ها