پیکه: پیروزی برابر لاسپالماس بدترین تجربه دوران حرفه ای ام بود
کد خبر : 1191 | زمان ارسال : ۱۰ مهر ۹۶ ۱۰:۱۹ | نویسنده : احسان | تعداد بازدید : 220 | تعداد نظرات : بدون دیدگاه

به نقل از آس، جرارد پیکه پس از پیروزی سه بر صفر بارسلونا برابر لاسپالماس در نشست خبری حاضر شد و هنگام پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران گریست. مدافع بارسلونا گفت: هیئت مدیره باشگاه بارسلونا تلاش کرد بازی را به هر نحوی که شده است، لغو کند. میان بازیکنان و باشگاه بحث به وجود آمد […]

به نقل از آس، جرارد پیکه پس از پیروزی سه بر صفر بارسلونا برابر لاسپالماس در نشست خبری حاضر شد و هنگام پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران گریست. مدافع بارسلونا گفت:

هیئت مدیره باشگاه بارسلونا تلاش کرد بازی را به هر نحوی که شده است، لغو کند. میان بازیکنان و باشگاه بحث به وجود آمد و در نهایت پذیرفتیم که بازی کنیم. بازی کردن بدون تماشاگر خیلی سخت است.  پس از اتفاق به وجود آمده در بارسلونا (درگیری پلیس با رای دهندگان همه پرسی استقلال کاتالونیا)  بدترین تجربه حرفه ای خود را در این شب گذراندم. روز سختی بود. خانواده، کودک و پیرمرد و پیرزن ها حضور داشتند که پلیس و نیروی های امنیتی وارد ماجرا شدند. مردم بدون خشونت اعتراض و تظاهرات کردند. همه جهان شاهد این اتفاق بود.

اختلاف در میان کادر فنی و بازیکنان برای انجام بازی؟

مخالف و موافق وجود داشت اما ما در لالیگا برای کسب امتیاز بازی می کنیم  و لاس پالماس می خواست بازی کند. نمی توانستیم به میدان نرویم. باشگاه تصمیم گرفت بازی کنیم. نظر من اهمیت کمی داشت. من نیز مانند دیگر اعضا نظر خودم را بیان کردم. ما یک باشگاه هستیم.

استقلال کاتالونیا؟

امروز در همه پرسی شرکت کردم و رای دادم. در دوران فرانکو نتوانستیم از حقمان دفاع کنیم. من یک کاتالانی هستم و به مردم افتخار می کنم. آن ها مانند هفت سال گذشته رفتار درستی از خود نشان دادند. هیچ خشونتی وجود نداشت اما پلیس به بارسلونا آمد و به نحوی که می خواست رفتار کرد.

تیم ملی اسپانیا؟:

می دانم در اسپانیا مردمی هستند که رای دادنم را کار ناپسندی می دانند و به دموکراسی باور دارند. اگر من به این موضوع باور نداشتم پای صندوق های رای نمی رفتم. با این حال اگر سرمربی یا فردی از فدراسیون من را یک مشکل می داند اطلاع دهد تا من تیم ملی را پیش از سال ۲۰۱۸ ترک کنم.

در کشوری زندگی می کنیم که از رسانه هایش برای دروغگویی بهره می‌برد چون سال هاست که می گویند معترضان تعدادشان کم است اما این گونه نیست. این باور را به وجود آورده اند که کاتالانی ها افراد بدی هستند اما اینگونه نیست. ما تنها می خواهیم رای بدهیم. حضور در تیم ملی و بازی برای آن به این قضیه مربوط نیست. باید برای تیم ملی با تمام وجود بازی کرد. خیلی از بازیکنان به ملیت این کشور در آمده اند اما مانند دیگر بازیکنان به تیم ملی احساس ندارند.  باید برای تیم ملی بازی و برای پیروزی تلاش کرد.

مدافع بارسلونا در پایان اظهار کرد:

فکر می کردم پلیس سعی خواهد کرد با آرامش مانع از برگزاری انتخابات شود. همه شاهد وضعیت امروز کاتالونیا بودند. همه چیز بدتر از قبل شده است. این یکی از بدترین تصمیمات در ۵۰ سال اخیر بود. باعث شدند جدایی بیشتری میان کاتالونیا و اسپانیا به وجود آید. رییس جمهور این کشور در حالی جهانگردی می کند که زبان انگلیسی نمی داند. این موضوع نشانگر سطح اوست.

ارسال نظر

ایران ویلابا

برای این پست نظری جهت نمایش از سوی شما کاربران تاکنون ثبت نشده ، برای فرستادن دیدگاه به بخش ارسال نظر بروید و اولین کسی باشید که نظر میدهید.

توسط محبوبه لیلوی
اختصاصی ایران ویلابا
در این دوران بارسلونا جهان را از سبک خاص فوتبال خود بهره مند ساخت، سبکی که هواداران باشگاه در سراسر جهان آن را ستایش می کنند. در دهه‌ی تسلط بارسایی‌ها بر ف... (ادامه)
توسط Lionel_efi
مقالات اختصاصی
اختصاصی ایران ویلابا ؛ بعد از یک شروع بی نظیر در ابتدای این فصل، انتقاد های زیادی به این بارسلونا شنیده میشود. مدافعین به نظر بسیار متمرکز هستند ، عناصری ا... (ادامه)
بازی های بارسلونا
ایران ویلابا
آخرین اخبار
  • آخرین اخبار
  • پربازدید ها
  • محبوب ترین ها